Informacje o Mnie i o Blogu


Witam na moim blogu.

Malina Pracownia Hand Made

Blog zawiera treści dotyczące szeroko pojętego rękodzieła.

W większości przypadków jest to rękodzieło ukierunkowane na dzieci, czyli zabawki, dekoracje wykonywane dla dzieci i przez dzieci. Ponadto znajdują się tutaj informacje o szyciu, ozdobach domowych samodzielnie wykonanych, twórczym recyklingu oraz propozycje fryzur i  zajęć artystycznych dla najmłodszych.


UKŁAD STRONY:

Na górze, pod grafiką z tytułem, na głównej stronie zamieściłam zakładki ułatwiające poruszanie się po moim blogu.

Pomysły w Pracowni Maliny - znajdują się posty obrazujące moją wenę twórczą. Są tam wszystkie moje pomysły i realizacje ręcznie wykonanych prac artystycznych.
Sprzedaż moich rękodzieł - umieszczone są tutaj wszystkie informacje dotyczące zasad, sposobu zakupu moich prac i czasu realizacji nowych zamówień.
Forum - miejsce spotkań i bieżącej wymiany informacji dotyczące tematów związanych z rękodziełem - poradami, ogłoszeniami, Candy na blogach, bazarkiem (sprzedażą i kupnem rękodzieł). Udzielać na forum mogą się osoby ZAREJESTROWANE - wystarczy kliknąć "Rejestracja" na górze strony i wypełnić 3 podstawowe dane: Nick, Hasło, e-mail. Te 3 dane wystarczą do aktywnego brania udziału w dyskusjach na forum. Można oczywiście potem po zalogowaniu pozmieniać wiele funkcji w swoim dostępie do forum, ale jest to już opcja dodatkowa, niewymagana.
Różne Malinowe Poczynania - wszystkie moje samodzielne "hendmejdowe" realizacje w domu i ogrodzie, niekoniecznie związane z szyciem.

W prawej części strony znajdują się informacje dodatkowe, ułatwiające szczegółowe wyszukiwanie informacji i produktów na moim blogu.

Etykiety - czyli kategorie moich produktów, dzięki którym łatwo można przejść do wszystkich postów powiązanych tematycznie z zawartą w etykiecie kategorią.
Archiwum - chronologicznie posegregowane posty z mojego bloga. Do konkretnych postów można w szybki sposób przejść wyszukując je po datach lub tytułach.

O MNIE:

Twórcą strony oraz prezentowanych na niej produktów typu HAND MADE jestem ja - Malina.
Malina to mój pseudonim artystyczny sięgający czasów akademickich.
Mam 34 lata. Jestem osobą charytatywnie działającą w wielu dziedzinach życia. Taka typowa ze mnie organizatorka, gdzie wszędzie mnie pełno. Podobno do mnie warto się udać, gdy trzeba coś załatwić szybko i dobrze. Mieszkam w Tarnowie, gdzie zaraz po studiach i dosłownie tydzień po ślubie przeprowadziliśmy się ze względu na pracę z mężem z dwóch różnych i odległych  od siebie regionów Polski, nie wiedząc dokładnie gdzie jest Tarnów  i na jak długo tam się przeprowadzamy. Wiedzieliśmy tylko, że na mapie Tarnów leży w połowie drogi między Rzeszowem a Krakowem. I tak z tymczasowego pobytu tutaj zrobiło się 12 lat. Dwanaście wspaniałych lat. Od 2014 roku wiemy, że tu jest nasz kawałek domu na dłużej. Jeszcze nie wiemy na jak bardzo długo, ale na najbliższe 10 lat na pewno. Sama jestem ciekawa jak losy się potoczą. To tutaj od niemal 11 lat poznaję tajniki i przyjemności bycia mamą. Córka Alicja daje mi wiele radości i motywacji do działania. To Ona często dostarcza mi pomysłów na nowe rękodzieła. Od 12 lat jestem żoną swego męża :) który w przeciwieństwie do córki nie dostarcza mi inspiracji na rękodzieło zupełnie. Czasem jedynie wyrazi uznanie moim własnoręcznym poczynaniom. No najwyżej wywierci dziurę po dziesięciu prośbach i stara się nie wchodzić mi w "paradę" gdy twórczo działam. 
A co najczęściej działam? W skrócie: działam w wielu dziedzinach. Ale tutaj na blogu będę pokazywać to czym amatorsko zajmuję się w wolnych chwilach i całkowicie dla przyjemności, czyli tworzeniem dekoracji do domu i dla rodziny metodą "hand made". Wszystkie moje prace wykonuję własnoręcznie z produktów wysokiej jakości. Tworzę bardzo nieregularnie, w momencie przypływu weny oraz wolnego czasu. 
Życzę Wszystkim miłych wrażeń z oglądania moich rękodzieł.
 Zachęcam do podjęcia prób rękodzieła w domowym zaciszu oraz życzę satysfakcji z samodzielnie wykonanych prac.

Zapraszam do blogowej lektury. 
Pozdrawiam
Malina.