piątek, 22 listopada 2013

świąteczny wianek

Polecam.
Poznajecie?
Wianek świąteczny w Czarownej Walizce.


wianek by Malina Pracownia Hand Made,
zdjęcie by Czarowna WalizkaPolecam zakupy w tym internetowym sklepie z pięknymi rzeczami. Od dziś pojawił się tam również produkt moich rąk :) 
Osobiście nabyłam w Czarownej Walizce tydzień temu piękne gliniane naczynie na smalec, wykonane ręcznie przez artystę ludowego, a które dzień później wykorzystałam na imprezie rodzinnej. Wszyscy byli zachwyceni wyglądem zwykłego-niezwykłego "garnka".

.....

Kochani, dziękuję za codzienne wizyty u mnie na blogu. Ostatnio zaniedbywałam rękodzieło. Nie miałam zupełnie czasu ani weny. Sporo się w ciągu 2 tygodni działo i dzieje w moim życiu domowym, szkolnym mojego dziecka... sporo spraw do załatwienia w trybie pilnym, trochę imprez, wyjazdów, problemów. część spraw udało mi się już ogarnąć, niektóre są w trakcie. 
Dostałam ostatnio także propozycję napisania artykułu do portalu internetowego dla rodziców i w tym tygodniu muszę go napisać, by mógł się ukazać. Zaproponowana mi także umieszczenie reklamy moich pluszaków na stronie o dzieciach. Muszę przygotować zdjęcia i opis. Nie wiem jeszcze kiedy to wykonam. Mam na przyszły tydzień uszyć poduszkę w kształcie ciężarówki, napis (imię) oraz dwie poduszki z sową. Wtedy pewnie dopiero pojawi się post lub posty z fotkami na blogu z nowościami "rękotwórczymi" :) Na razie próbuje wrócić do normalnego rytmu dnia codziennego. Liczę na to, że od poniedziałku uda mi się zakończyć wiele spraw i zacząć wreszcie szyć.

Pozdrawiam, miłego weekendu :)
Malina


3 komentarze:

  1. Uwielbiam takie wianki. Mam nawet pomysł na jeden lub dwa, ale jakoś trudno u mnie z realizacją. Muszę zajrzeć na tę Czarowną Walizkę :-) I czekam na kolejny post :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Malinko, życzę Ci dużo energii, która będziesz mogła przełożyć na tworzenie cudeniek :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny wianek :) Ty kochana masz "to coś" w rękach i wyczarowujesz piękne rzeczy! Dużo sił i zdrowia w ogarnięciu spraw! :*

    OdpowiedzUsuń