sobota, 1 lutego 2014

Ptak z długimi nogami - zabawny pluszak na ferie

Witam,
dziś prezentuję zabawnego wielkiego pluszaka w kształcie ptaka (może nawet kury - projekt dla ludzi z wielką wyobraźnią).
Oczywiście wygląd bardzo niekonwencjonalny, kolorystyka iście z bajki dziecięcej, materiały z najlepszego sklepu w mieście, pomysł z mojej głowy :)
taki sobie niebieski ptak z długimi nogami ;) 

Ptak z długimi nogami - zabawny pluszak -
projekt, wykonanie oraz zdjęcia są mojego autorstwa.
Post bardzo wesoły, gdyż dziś zaczęły się u nas ferie zimowe i jutro wyjeżdżamy na narty. 

Zbliżenie na wygląd ptaszyska :)


Ptak powstał z mikrofibry i bawełny. Wypełniony antyalergicznym wkładem do pluszaków. 
Krój i kolorystyka są bardzo niekonwencjonalne... ale to tak z radości nastania dwóch tygodni wolnego od wczesnego wstawania i nauki ;) 
Jutro można się wreszcie porządnie wyspać, po śniadaniu spakować narty do auta i pojechać w góry. Dwa tygodnie laby! Które dziecko o tym nie marzy?
Dziś wieczorem po kąpaniu powiedziałam do Ali, że taka jestem zmęczona, że nawet nie chce mi się pakować na wyjazd, chociaż nie mogę doczekać się nart. Część rzeczy czeka jeszcze na prasowanie, część dosycha na suszarce. Tylko Alę dałam radę spakować w całości. Na co córka odpowiedziała... "No to trudno, nie pojedziecie. Pojadę sama." Uśmiechnęłam się ironicznie ze zmęczeniem na twarzy, że jak sama? Przecież nie umiesz kierować.  Usłyszałam: "Pojadę sama autobusem do babci".

Pozdrawiam. 
Wszystkim dzieciom, które kończą pierwsza turę ferii, życzę łatwego i bezstresowego powrotu do szkoły, a rozpoczynającym wolne dni, tak jak my, dużo śniegu i słonecznej pogody :)
Malina.


5 komentarzy:

 1. Słodziak leniwiec - wyleguje się ... pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Malinko, życzę Wam udanych ferii :). Moja córa już dzisiaj wybyła na narty ze swoim tatą i dziadkami :)
  Pluszak jak zwykle super!
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie ma zgrabne nogi - jak modelka :D

  OdpowiedzUsuń